RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

 

Milletimizin önem ve değer verdiği manevi günlerin başında bayramlar yer almaktadır. Bayramlar, insanlarla olan sevgi ve saygının pekiştiği, dostluğun, kardeşliğin, hoşgörünün ortaya çıktığı manevi değer taşıyan günlerdir. Mübarek Ramazan ayını uğurlayıp kaynaşma ve yardımlaşmanın yaşandığı bir Ramazan Bayramını daha sevinçle beraber karşılamaktayız.

Yaşanacak daha nice bayramların sevgi, saygı ve mutluluklarla dolu geçmesi amacıyla millet olarak dünyada ve ülkemizde kardeşlik duygularının ön plana çıkarıldığı, savaşların ve kırgınlıkların son bulduğu, huzurlu, sağlıklı günlere kavuşmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya, birlik ve beraberliğimizi her daim korumaya uğraşmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle saygıdeğer meslek mensuplarının ve Gazianteplilerin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, barış, dostluk, birlik ve beraberlik getirmesini yüce Allah’ tan niyaz ederim. Bayram sevinçlerinizin ve bayramların getirdiği güzel duygularınızın sizlere ve ailenize sağlık, mutluluk ve başarı getirmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.


           Hüseyin ÖZBAY
Gaziantep SMMM Odası Başkanı