YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

Saygıdeğer Meslek Mensupları ve Değerli Hemşehrilerim;

Meslek mensuplarımızın mutluluğu ve mesleğimizin ileri seviyelere taşınması amacıyla her zaman çalışmalarımızı sürdürdüğümüz bir yılı daha geride bırakmak üzereyiz. Büyük ümitler beslediğimiz yeni bir yıla gireceğimiz bu günler, yeni hedeflerimizin belirlenmesi açısından önemlilik arz etmektedir. 2018 yılında da yapacağımız tüm hizmetlerimizde meslek mensuplarının çalışma şartlarının iyileştirilmesi, mesleki sorunlarımızın çözüme ulaştırılması ve alanımızda refah bir seviyenin yakalanması için çalışmalarımız ve hizmetlerimiz devam edecektir.

Yeni umutların başlangıcı olan gireceğimiz bu yeni yılda sevginin, barışın, insani değerlerin artması buna bağlı olarak ekonomik ve sosyal yönden daha güçlü bir ülke haline gelmemiz en büyük temennimizdir.

Bu vesile ile tüm meslektaşlarımın ve hemşehrilerimin yeni yılını kutluyorum. 2018 yılının barış, huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini, birlik ve beraberliğimizin devamını diliyorum. Yeni yılda çalışmalarımızı daha ileriye taşıyacağımızı belirterek sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Hüseyin ÖZBAY
Gaziantep SMMM Odası
Yönetim Krl. Bşk.