Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Forumu Mobil Sürüm

Tam sürüme geçmek için tıklayın.
Kullanıcı Adı: Şifre:
  Üye Ol
 
Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Forumu  »  Mevzuat Forumu  »  FORUM KURALLARI
SMMMO 22.01.2013- 12:56

Buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, oda yönetiminin,internet komisyonunun ve forum yöneticilerinin   sorumlu tutulamayacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz. Yazdığınız her türlü mesajdan yalnızca siz sorumlu sayılırsınız. Forum Yöneticileri bu konuda hiçbir sorumluluk üstlenmez.

Din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek, aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, dini ve siyasi içerikli,tehdit edici, ahlak dışı,Türk örf ve adetlerine aykırı ya da kanunlarla çelişecek içerikler göndermek yasaktır. Bunları dikkate almamanız durumunda forumdan uzaklaştırılırsınız. Yazılarınızda mutlaka isim ve soyisiminizi belirtiniz. Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun yöneticilerinin   mesajları silme, taşıma, kilitleme ve düzeltme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Yöneticiler her yazılan mesajı kontrol edemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz dışında 3. şahıslara verilmeyecek olsa da, herhangi bir 'hack' olayı sonucunda bu bilgiler 3. şahıslara dağılırsa bundan oda yönetimini ,internet komisyonunu ve forum yöneticilerini sorumlu tutamazsınız. Forumlarda üyeler arasında yapılan link ve program paylaşımında,bilgisayarınızda oluşabilecek problemlerden kullanıcılar sorumludur.

Üyesi olduğunuz bu forumdan tüm meslektaşlarımızın daha uzun yıllar faydalanabilmesi için yukarıda belirtilen konularda hassasiyet göstereceğinizi umuyoruz.


Forum Yazılımı:   php Kolay Forum (phpKF)  ©  2007 - 2013   phpKF Ekibi