Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Forumu Mobil Sürüm

Tam sürüme geçmek için tıklayın.
Kullanıcı Adı: Şifre:
  Üye Ol
 
Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Forumu  »  Mevzuat Forumu  »  SİTEMİZ VE FORUMUMUZ YENİLENİYOR.
Necdetgunay 20.04.2013- 00:09

Değerli Dostlar...

Eski internet sayfamızda arzu ettiğimiz bazı fonksiyonları kullanamayınca (video gösterimi vb.) yenilenme kararı almıştık.

Seminer ve toplantılarda çekilen görüntüleri seminere gelemeyen meslektaşlarımızın da kullanımına sunmak için bu değişikliği yapmak zorunda kaldık.

Arka planda hazırlıklar devam ederken sitenin yedeği alındı ve aktarımlar yapılmaya başlandı.Eski siteyi başka bir firma dizayn etmişti.Yeniyi başkası.Dolayısıyla nakil sırasında hesap da olmayan bazı aksaklıklar çıkınca sizlerinde şikayet ettiğiniz aksamalar meydana geldi.

Bazı üyelerimizin bilgileri aktarma sırasında kayboldu.Kaybolan ve karışan bilgi ve belgeleri tekrar girmeye başladık.Ancak,takdir edersiniz ki tüm bunlar zaman alıyor.  
Site ve forum yeni olduğundan bazı düzenlemeleri farkına vardıkça veya sizler uyardıkça düzeltiyoruz.

Şu an forum bölümünün daha hızlı çalışması ,kayıtların yönetici tarafından onayının beklenmemesi için kullanıcı onayı ile kayıt seçeneği aktif hale getirilmiştir.

Ayrıca, eski forumlarımıza ulaşılması sağlanacaktır.Tabi ki alışkanlıkları terk etmek kolay olmayacak.Ama,yeni teknoloji ve daha detaylı yeni forumumuzu ve internet sitemizi kullandıkça seveceğinizi umuyorum.

Yıllardır,büyük özveriyle bu forumun yaşaması ve meslektaşlarımıza hizmet etmesi için hiç bir katkıyı esirgemeyen Gaziantep SMMM Odası Başkanı Sayın Mehmet Nabioğlu ve Yöneticilerine , internet Komisyonu Başkanı Sayın Necdet Neyal'e ve forumun yaşamasına asıl katkıyı veren siz değerli forumdaşlarıma bu aşamada gösterdikleri/gösterecekleri sabır ve anlayıştan dolayı teşekkür ederim.

Herşey gönlünüzce olsun...
Necdet Günay


UMANTAR | Cvp: 20.04.2013- 22:19   Cevap: 1

ÜSTADIM OKADAR IVIR ZIVIR BAŞLIK VARKİ... NEREDEYSE SELAM VERMEK İÇİN BİLE BAŞLIK AÇILMIŞ. YOK MU BUNUN BİR ÖLÇÜSÜ....


UMANTAR | Cvp: 20.04.2013- 22:21   Cevap: 2

İLETİ DEĞİŞTİR YAZISI OLMALI DEMİŞTİM... SONRADAN FARK ETTİM. :)

hakanbulut | Cvp: 22.04.2013- 12:48   Cevap: 3

Sayın Günay,

Siteye giriş konusunda bir başlık açmıştım ancak sonuç yok henüz her seferinde içeriği görebilmek için şifremi unuttum deyip gelen mail ile şifremi tekrar girerek site içeriğini okuyabiliyorum yan komşum Özdemir Güler dede aynı problem mevcut.


Necdetgunay | Cvp: 27.04.2013- 23:13   Cevap: 4

Sayın Bulut...
Çok haklısınız.İş yoğunluğundan cevabım gecikti kusura bakmayın.
Konuyu ilgili arkadaşıma iletiyorum.
Saygılarımla...
Necdet Günay


Forum Yazılımı:   php Kolay Forum (phpKF)  ©  2007 - 2013   phpKF Ekibi